alcipan

Bizim boyacı ekibi olarak bizlerin çalışma prensibi en uygun fiyatlara en güzel hizmetleri verip, titizlikle çalışmak ve müşteri memnuniyetini en önemli ilke edinmiş bir firmayız.

İçeriğimizde bir çok konuda size hizmet vermeye çalışıp uzun ömürlü ve dayanıklı işler yapmaktayız. Bu hizmetlerimizden bir tanesi olan alçıpan asma tavan evinize işyerlerinize yaptırmak istediğinizde en güvenilir şekilde gönül rahatlığıyla bizimle çalışabilirsiniz.

Alçıpan asma tavan yaparken bizim boyacı olarak öncelikle yüzey teşhisi yaparak asma tavanın nasıl bir tavana montaj yapılacağını tespit edip en uygununu bulup ona göre hareket ederiz. Daha sonra ölçülerini yapıp yerden istediğiniz ölçülerde ne kadar yüksek olacağını belirleriz.

Kotun taşınması sırasında çok dikkatli ve titiz davranıp özen göstermekteyiz. Zira aksi takdir de tavanda eğrilikler meydana gelmektedir. Montajı yaparken öncesinde bir montaj planı hazırlayıp o sıraya uyarak tertipli, düzenli ve en iyi şekilde bir sonuç elde edebilmek için çabalarız. Sizleri memnun etmek en önemli gayemiz olduğu için sonuçlardan memnun kalacağınıza eminiz.