celik-kon

 

Metal çelik sanayi sektörünün önde gelen firmalarından biri olan ve projeleriyle adından sıkça söz ettirmeye başlayan firmamızı çelik konstrüksüyon yapım projeleriniz için de güvenle tercih edebilirsiniz.

Birçok bilindik firma ile çalışan ve öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız genç ve kalifiyeli kadrosuyla sizlerin hizmetindedir. Köprü direkleri, fabrika yapım aşamaları, boru hatları gibi birçok alanda hizmet veren ve projelerini de gittikçe arttıran firmamızın çalışma sistemi daha çok müşteri odaklı olmakla beraber projelerin belirlenen sürede bitmesi de müşterileri ayrıca memnun eden konulardan biridir.

Firmamız çelik konstrüksüyon yapım aşamasında tecrübesinin yanına mimari ve mühendislik becerilerini de ekleyerek son derece güçlü ve sağlam yapılar konusunda kendine has üretim yöntemleri ve tam kapasite çalışan tesisleri ile sizlerin hizmetindedir. Bu alanda çok fazla hizmet veren firma olmaması sebebiyle daha da verimli çalışma ortamı edinen firmamızı tercih edin, kesinlikle pişman olmayacaksınız. Proje için görüşmelerinizi müşteri hizmetlerinden yapabileceğiniz gibi direkt olarak da site üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.