duvar-kagidi

 

Özellikle evlerin görsel açıdan en önemli işlevlerinden biri olan duvar kâğıtları son dönemlerin gözlerinden biridir. Geçmişten beri süregelen bu moda zaman geçtikçe yerini daha farklı duvar kâğıtlarına bırakmıştır.

Ancak duvar kâğıdının modası hiçbir zaman geçmemiştir. Özellikle çocuk odalarının vazgeçilmezlerinden biri olan duvar kâğıtları döşemesi firmamızın uzmanlık alanlarından biridir. Firmamız alanında uzman personel kadrosuyla evinizin duvar kâğıdı ve kaplama işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Yapılan duvar kâğıdı daha sonra kolayca sökülerek boya tabanının sökülmesini engellemektedir.

Firmamız çalışanları kullandıkları kaliteli yapıştırıcı ve tutturucu sayesinde duvar kâğıdı işleme aşamasında duvarlarınıza kesinlikle zarar vermemektedir. Duvar kâğıdı döşeme işlemi sırasında ise yerlere boya damlamaması açısından özel brandalar gerilerek kalıcı izlerin kalmasının önüne geçilmektedir. Dilerseniz tek bir oda için dilerseniz sayısını verdiğiniz oda miktarı kadar duvar kâğıdı için fiyat alabilirsiniz.

Aynı zamanda kendi seçmiş olduğunuz duvar kâğıdı kaplaması için müracaat edebileceğiniz gibi dilerseniz de firmamız kataloglarından seçmiş olduğunuz duvar kâğıtlarının döşenmesi işlemini de uygun fiyata yaptırabilirsiniz.