Dekorist Mimarlık 2008 senesinde kurulmuş bir mimarlık firmasıdır. Tasarım ağırlıklı olarak çıktığımız bu yolda uygulamayı profesyonel manada sahaya aktaran usta yapısıyla güçlendirerek ülkemizin sayılı markalarına hizmet veren marka mimarlık işlerine imza atmıştır.

Geliştirdiğimiz birçok projenin yanı sıra en çok önem ve emek verdiğimiz işlerimizin başında BİZİM BOYACI gelmektedir. www.bizimboyaci.com.tr adresi merkezli hizmet verdiğimiz projede amacımız boya, badana, tadilat, tasarım ve uygulama gibi alanlarda hızlı ve profesyonel çözümler üretmektir.

Özellikle mesken ve işyeri gibi alanlarda boya badana ve tadilat hizmetlerinde profesyonel ustalarla müşteri memnuniyetini hız, temizlik ve uygun fiyatları bir araya getirerek yeniden yorumluyoruz.

Amacımız uygun fiyatlar ve iyi ustaları bir araya getirerek barınılan değil yaşanılan mekanlar oluşturmak. Hizmet verdiğimiz on binlerce müşterimizden aldığımız iyi dilekler ve güzel yorumlar bu projemizdeki en büyük motivasyon kaynağımız. Türkiye’de çok fazla müşteri mağduriyetinin ve istismarının olduğu bu sektörde tam anlamıyla prensip ve standartlara uygun olarak müşteri odaklı ve kaliteli hizmet sunmak.

Prensiplerimiz:

Malzemenin kalite ve orijinal olması

Yerli ve kayıtlı, profesyonel ustalarla verilen hizmet

Hizmet sırasında uluslararası standartların gözetilmesi

Hizmet sonrası takibin etkin bir şekilde yapılarak memnuniyetin üst seviyelerde tutulması

Fiyatlandırmada alt ve üst seviyede aykırılıklardan kaçınılması

İlçe ya da yapı farkı gözetmeksizin aynı kalite ve fiyat politikasının sürdürülmesi