izolasyon

 

Kış aylarının sert ve çetin geçmesi sebebiyle evlerin yalıtım veya izolasyonu olmazsa olmaz haline gelmiştir. Bunun üzerine doğalgaz ücretlerinin artması da eklenince bireylerin izolasyona yaptıkları harcama zorunlu hale gelmiştir. İzolasyonun tam anlamıyla hangi işe yaradığı konusuna gelince, evin dış cephesinin kaplanarak evin yazın soğuk ve serin kışın ise sıcak ve ılık kalmasının sağlanması işlemidir.

Türkiye’deki evlerin yarısından fazlasının doğalgaz ile ısınma sistemine geçtiği göz önüne alınırsa yalıtımın yaptırılması evi ısıtmasının yanı sıra doğalgaz faturasının da daha aza indirgenmesine sebebiyet vermektedir. İzolasyonun yapılma amacı evin kışın daha sıcak kalması ve çok yüksek tutarlarda gelen doğalgaz faturasının bir nebze de olsa düşürülmesidir. Firmamız izolasyon alanında uzmanlaşmış kadrosu ile çok kısa bir süre içerisinde ve daha da önemlisi evinizin dış görünümüne de harika bir görsel katarak evinizi ısıtmayı tahahhüt etmektedir.

Sizde firmamız ile iletişime geçerek son derece uygun fiyatlara evinizin dış kaplamasını yaptırabilir ve kış aylarında soğuklardan korunarak hem ucuz hem de güvenli bir şekilde evinizde kışı geçirebilirsiniz.