katonpiyer

 

Evlerini yeni düzenler ve evlerini yeniden düzenlemek isteyenlerin en sevdiği tasarımların başında gelen ve yıllar geçmesine rağmen modası hiç geçmeyen kartonpiyer her evin rengine ve desenine göre ayrı türlerde yapılabilen bir uygulama haline gelmiştir. Özellikle yeni döşenen evlerin vazgeçilmezi olan kartonpiyer döşenmesi işlemi firmamız tarafından son derece titiz ve özenli bir şekilde yapılmaktadır.

Firmamız ile iletişime geçerek kartonpiyer modelleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilir. Dilediğiniz desenin çizimi ve nasıl yapılacağını ise yerinde inceleyebilirsiniz. Bunun akabinde şartlardan memnun kalır ve evinize kartonpiyer döşetmek isterseniz firmamız yetkilileri öncelikle evinizi ziyaret ederek ölçülerini alacaklar ve sonrasında ise en az zahmetli bir şekilde ve daha da önemlisi evinizi kirletmeden döşeme işlemini tamamlayacaklardır.

Tüm bu aşamalar son derece profesyonel bir şekilde yapılacak ve hiçbir şekilde sizler mağdur edilmeyeceksiniz. Evlerine şık bir görünüm katmak isteyen ve duvar aralarındaki geçişleri kartonpiyer döşemesi ile süslemek isteyen bireyler için özel olarak hazırlanan kampanyalarımıza göz atarak size uygun paketi alabilirsiniz.